Афіша
Концерт «Табули Раси» PDF Друк
П'ятниця, 22 травня 2015, 19:00

У рамках свого всеукраїнського ювілейного туру до Львова з концертом приїде відома група «Табула Раса».

Під час півторагодинного драйвового виступу публіка почує як ранні хіти – із 1990-х («Шейк Шей Шей», «Я сошёл с ума», «Любимая машина», «Дорога»), так і знані пісні нового періоду творчості гурту: «Апрель», «22», «По дороге на моря», «Ты меня волнуешь», «Полинезийская Зима»…

Рік тому «Табула Раса» випустила свій десятий за рахунком альбом – «Рисунки на этаже». Пісні до цього компакту писалися з перервами від 2007-го до 2012-го року, через що збірка вийшла доволі різноманітною: тут і відвертий рок, і танцювальні, і ліричні композиції.

Помітне місце у ювілейній програмі групи займає ексклюзивний акустичний блок.

 
Проект "Камера" PDF Друк
Четвер, 07 травня 2015, 11:55

Проект "Камера" вже другий рік поспіль буде проводитись у стінах музею "Тюрма на Лонцького"

Цього року в рамках проекту свої роботи представлять 17 талановитих молодих художників не лише із Західної України, а й з Києва.

Впродовж двох місяців з 30.04-30.06.2015 року львів`яни та гості нашого міста матимуть змогу оглянути інсталяції, відео-арт, а також стати частинкою захоплюючих перформансів.

Перед учасниками виставки було поставлено нелегке завдання, адже метою цьогорічного проекту є мистецтво в контексті історично обмеженого простору тюремної камери. Кожен митець через індивідуальну творчу манеру старався передати важкий історичний шлях України, боротьбу та волю до життя, а також надії на щасливе майбутнє!

 
Арт-проект з етнічним колоритом PDF Друк
Середа, 06 травня 2015, 11:52

Фестиваль «Ляльковий світ» став традиційним для Львова, його очікують майстри, поціновувачі авторської ляльки, львів’яни та гості міста. Організатори щороку розширюють географічні межі, залучають нових перспективних авторів та популяризують розмаїття технік та категорій виконання авторської ляльки, поширюють культуру лялькової творчості.

Цьогоріч "ETHNO’лялька" у залах палацу Мистецтв збере кілька сотень етнічних ляльок. Давня українська мотанка, текстильні, солом'яні мотанки, сучасні ляльки у авторських інтерпретаціях. Народні майстри, професійні митці з різних куточків України,покажуть для львів’ян і гостей міста свої творіння.

 
Концерт BRUTTO у Львові PDF Друк
Четвер, 12 лютого 2015, 19:00

BRUTTO - новий проект Сергія Міхалка, лідера гурту Ляпис Трубецкой. Після нового року проект планує низку концертів українськими містами, 12 лютого, зокрема, відбудеться концерт у Львові.

BRUTTO — панк-рок-гурт, заснований Міхалком після припинення існування групи Ляпис Трубецкой.

На офіційному сайті гурту музиканти позиціонують себе як: «Бригада революційного угару та творчого опору імені Орнелли Мутті. Стиль art-brut, хіт-кор, панковський пауер-ліфтинг для дітей та божевільних! Ми музичниий найк та поетична ІКЕА. Простота! Гарантія! Якість! Нам ніколи писати замудруваті тексти та робити складні аранжування»

 
П'ята виставка-конкурс мікроакваріумів у Львові PDF Друк
Неділя, 25 січня 2015, 13:00

Львіський клуб акваріумістів спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром за підтримки команди AquaEl проводять п'яту виставку-конкурс мікроакваріумів у Львові.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 25.01.2015 р. о 13.00год (дата ще узгоджується). Голосування відвідувачами виставки за переможця у номінації "Улюбленець виставки" буде тривати з 15.01.2015 р. по 24.01.2015 р.

 

 
 
Великий благодійний концерт в етнічному стилі PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 19:00

Гич Оркестр, Joryj K?oc, Брія Блесінг, Esken J. Zova та Патриція. Будь щедрим - тобі сподобається!

Великий благодійний концерт в етнічному стилі.

Щорічна акція допомоги дітям.

 

 
Концерт українського акапельного гурту «Mansound» PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 19:00

У Львівській обласній філармонії відбудеться концерт українського акапельного гурту «Mansound».

Сьогодні ManSound - експерти в жанрі а капела, провідний вокальний бренд України та країн колишнього СРСР. За роки свого існування ManSound не тільки популяризував акапельний ансамблевий спів, але й надихнув багатьох молодих музикантів на створення нових творчих колективів. ManSound взяли участь у більше як 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська. Також у багажі колективу є номінація «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards, Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total, нагорода «ShowBiz Award» за Кращу джазову групу України.

 
Скрипка і фортепіано Олександра Щетинського PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 19:00

У творі «Епізод із життя поета» для скрипки і фортепіано Олександр Щетинський використовує теми з його опери «Перерваний лист», головним героєм якої є Тарас Шевченко. Фантазія «Епізод із життя поета» присвячена скрипальці Соломії Івахів і піаністці Анжеліні Ґаделія. 

Соната № 9 для скрипки і фортепіано «Крейцерова», яка також прозвучить на концерті, належить до найвідоміших творів Бетховена. Вона перевершує традиційні для того часу уявлення про сонату — і за масштабами, і за експресивністю, і за композиційними прийомами.

У ре мінорному тріо Роберта Шумана усі три інструменти — фортепіано, скрипка і віолончель, — це одне музичне ціле, і особливо в третій, тужливій частині «Langsam, mit inniger Empfindung» («Повільно, з глибоким почуттям»), досягають вершинної чуттєвої єдності.