Концерти
Концерт «Табули Раси»

У рамках свого всеукраїнського ювілейного туру до Львова з концертом приїде відома група «Табула Раса».

Під час півторагодинного драйвового виступу публіка почує як ранні хіти – із 1990-х («Шейк Шей Шей», «Я сошёл с ума», «Любимая машина», «Дорога»), так і знані пісні нового періоду творчості гурту: «Апрель», «22», «По дороге на моря», «Ты меня волнуешь», «Полинезийская Зима»…

Рік тому «Табула Раса» випустила свій десятий за рахунком альбом – «Рисунки на этаже». Пісні до цього компакту писалися з перервами від 2007-го до 2012-го року, через що збірка вийшла доволі різноманітною: тут і відвертий рок, і танцювальні, і ліричні композиції.

Помітне місце у ювілейній програмі групи займає ексклюзивний акустичний блок.

 
Концерт BRUTTO у Львові

BRUTTO - новий проект Сергія Міхалка, лідера гурту Ляпис Трубецкой. Після нового року проект планує низку концертів українськими містами, 12 лютого, зокрема, відбудеться концерт у Львові.

BRUTTO — панк-рок-гурт, заснований Міхалком після припинення існування групи Ляпис Трубецкой.

На офіційному сайті гурту музиканти позиціонують себе як: «Бригада революційного угару та творчого опору імені Орнелли Мутті. Стиль art-brut, хіт-кор, панковський пауер-ліфтинг для дітей та божевільних! Ми музичниий найк та поетична ІКЕА. Простота! Гарантія! Якість! Нам ніколи писати замудруваті тексти та робити складні аранжування»

 
Великий благодійний концерт в етнічному стилі

Гич Оркестр, Joryj K?oc, Брія Блесінг, Esken J. Zova та Патриція. Будь щедрим - тобі сподобається!

Великий благодійний концерт в етнічному стилі.

Щорічна акція допомоги дітям.

 

 
Концерт українського акапельного гурту «Mansound»

У Львівській обласній філармонії відбудеться концерт українського акапельного гурту «Mansound».

Сьогодні ManSound - експерти в жанрі а капела, провідний вокальний бренд України та країн колишнього СРСР. За роки свого існування ManSound не тільки популяризував акапельний ансамблевий спів, але й надихнув багатьох молодих музикантів на створення нових творчих колективів. ManSound взяли участь у більше як 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська. Також у багажі колективу є номінація «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards, Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total, нагорода «ShowBiz Award» за Кращу джазову групу України.

 
Скрипка і фортепіано Олександра Щетинського

У творі «Епізод із життя поета» для скрипки і фортепіано Олександр Щетинський використовує теми з його опери «Перерваний лист», головним героєм якої є Тарас Шевченко. Фантазія «Епізод із життя поета» присвячена скрипальці Соломії Івахів і піаністці Анжеліні Ґаделія. 

Соната № 9 для скрипки і фортепіано «Крейцерова», яка також прозвучить на концерті, належить до найвідоміших творів Бетховена. Вона перевершує традиційні для того часу уявлення про сонату — і за масштабами, і за експресивністю, і за композиційними прийомами.

У ре мінорному тріо Роберта Шумана усі три інструменти — фортепіано, скрипка і віолончель, — це одне музичне ціле, і особливо в третій, тужливій частині «Langsam, mit inniger Empfindung» («Повільно, з глибоким почуттям»), досягають вершинної чуттєвої єдності.