Культура
До Львова приїде Жадан PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 18:31

Всі люблять культурні заходи та хочуть знайти для себе щось цікаве та корисне, тому в п’ятницю, 24 листопада о 17.00 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок,9) в рамках проекту #ЗаЖиве відбудеться прес-зустріч з музичним гуртом «Жадан і собаки», повідомила прес-служба Львівської міської ради. Це письменник сучасності, який завоював популярність по всьому світу та особливо в Україні його цінують та люблять, особливо захоплюється молодь, адже його твори справляють нереальне враження. Письменник - не тільки вигадує історії, які можна прочитати або продекламувати. Він вигадує історії, які можна заспівати.

 
Етнофестиваль гостинності PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:04

Люди люблять культурні заходи та готові їх відвідувати, проте не завжди так виходить, але зараз влаштовують захід, який точно не варто пропускати. Цими вихідними жителів Львівщини запрошують відвідати етнофестиваль гостинності, який відбуватиметься на Яворівщині та  Дрогобиччині. Мистецькі колективи з Жидачівського району поїдуть з творчою презентацією у Яворів, з Перемишлян – у Дрогобич. Тут відбуватимуться цікаві події, які порадують людей та дозволять насолодитись справжнім святом.

Найкращі аматорські колективи підготували для глядачів свої спеціальні програми. Зі сцен лунатимуть патріотичні пісні, лірика, класика, інструментальна музика, гуморески. Також можна переглянути колоритні виставки народних умільців: української вишивки, порцелянових тарілок, ляльок-мотанок, тощо. Це буде дуже цікаво, можна буде подивитись на щось національне, а це завжди приємно, знати, хто твої предки.

 
Класична музика у Львові PDF Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 12:30

Люди часто слухають музику, проте не всі люблять класику. Проте є все ж такі люди, та ніколи не пізно почати, тим більше, що є такий привід. Адже у Львові триває міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt. У програмі 22 серпня – сучасна опера в Трамвайному депо та музика для скла.

Участь беруть різні команди, які з радістю поділяться своїм виконанням. Будуть звучати вокальні твори В. А. Моцарта, Ф. К. Моцарта, Й. С. Баха та інших композиторів, інструментальна музика для скла, написана протягом трьох століть. Також приїхали сюди різні композитори та любителі музики з усього світу, тож буде що подивитись та послухати, адже ці видатні люди приїхали саме за цим. Будуть звучати різні прекрасні композиції всесвітньо відомих композиторів. Тож приходьте та насолоджуйтесь красою витворів мистецтва.

 
Єврейське свято у Львові PDF Друк
Середа, 17 травня 2017, 13:09

Упродовж трьох тижнів львів’яни звідусіль чутимуть єврейську весільну музику, побачать театральні постановки та вперше оглянуть довоєнні скарби львівських євреїв. У Львові є багато євреїв, є єврейське кафе, тут багато чого такого, тому вирішили організувати свято, щоб познайомити людей з культурою, показати справжню суть народу.

Дев'ять років підряд відбувається LvivKlezFest, це свято єврейської музики. Львів’янам вже полюбився цей захід, тому на ньому завжди багато людей. Тепер вирішили розширити список культурних заходів.

У Львові коли було багато євреїв, проте за часи війни їх знищили. Тому зараз намагаються відновити цю частину Львова, адже вона невід'ємна, ці люди зробили великий вклад в місто. До війни у Львові був і музей єврейської громади. Пізніше їх роз приділили серед музеїв, проте добре, що лише в місті.

 
Виставка львівських картин в Польщі PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 12:20

Українці люблять мистецтво та охоче займаються його виготовленням, а також є багато любителів подивитись на витвори творчих людей. Тож в містах часто проходять різні виставки та всі охочі можуть переглянути роботи та відчути себе частиною світу мистецтва.  13-го травня іноземці зможуть помилувати українською творчістю, адже у Польщі, в музеї Люблінському замку відкривається виставка експонатів, привезених зі Львівського історичного музею. Виставка називається «Львів у графіці». Це виняткова експозиція 80 графічних, живописних та рисункових робіт, що зображують Львів від 1618 до 1934 років.

 
Оновлення музеїв Львова PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 10:11

Виділили 900 тисяч гривень на оновлення музеїв у Львові. Справа в тім, що туристи не дуже хочуть відвідувати музеї. Щоб заохотити їх вирішили встановити таблички різними мовами, встановити коди, по яким можна буде прослухати інформацію про об’єкт. Також вирішили зробити багато експонатів оцифрованими. Встановлять відео проектор, який буде показувати додаткові експонати, що має привабити туристів.

Так як в львівських музеях все було написано тільки українською, туристам немає чого туди іти, адже вони не можуть зрозуміти нічого. А тепер, коли все продублюють англійською, зроблять музеї більш сучасними та приєднаними до техніки, можливо, буде більш цікаво їх відвідувати.

 
Місто Львів кіногенічне PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 14:48

В Місті лева вже знімали досить багато фільмів. Навіть один з дуже відомих фільмів Спілберга мав зніматись тут, проте влада міста відмовила. «Список Шиндлера» мав зніматись саме у Львові. Але крім нього ще досить багато фільмів є, яким таки пощастило працювати тут. Це «Іван сила», «У темряві», «Ломбард», «Селфі-паті», «Креденс», «Перший дім», «Мар'яна», «Доторкнись і побач» та інші. Крім того тут знімалось багато історичних фільмів про події війни.

 
День толерантності PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 14:49

В КЗ ЛОР «Підбузька спеціалізована школа-інтернат «Мала академія мистецтв ім. Е. Миська»  відзначили День толерантності.

 
На Львівщині відзначали день Гідності та Свободи PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 15:41

Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест.  Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання підписати угоду про Євроінтеграцію України. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободив загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах нашого району було проведено ряд заходів.

 
У Львові відбудеться презентація творів Галини Горюн-Левицької PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 11:06

У п’ятницю, 25 листопада, о 16.00 год. відбудеться відкриття виставки живописних та графічних творів зі збірки Галини Горюн-Левицької, яке відбудеться в Історичному комплексі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9