Діти зі Сходу знайомилися з традиціями Галичини

PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 11:09

львівський театрЯк відомо, на ці свята була проведена акція «Святкуємо Різдво разом!». За її умовами з 3 по 9 січня під Львів та Львівську область мали можливість приїхати діти з Луганської та Донецької областей, що б мирно відзначити це свято.

Делегація учнів з Луганської області міста Рубіжне прибула в Буський район Львова. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

По приїзду дітей поселили в сім'ї небайдужих львів'ян. Для всієї групи приготували цікаве проведення часу. Діти знайомилися з традиціями Галичини, спілкувалися з однолітками, самі вчили колядки та традиції Різдва.

Також делегація відвідала екскурсії по історичних місцях міста, відомих старовинних замках (Підгородецький, Олеський, Золочівський). А також давньоруські міста Бужеська і Плісненко.

Діти ще відвідали і адміністрацію міста, і районну рада. Микола Чучман, заступник голови в Бурських РДА, а так же голова ради Володимир Замроз поспілкувався з гостями міста. Дітям на пам'ять подарували книгу «Буська земля» і пригостили усіх солодощами.

Це не перші діти, які прибули до Львова на канікулах. Сподіваємося, що й не останні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити