Юних львів’янок навчатимуть у Школі шляхетних панянок

PDF Друк
Четвер, 17 березня 2016, 15:59

Уже з наступного місяця у Львові розпочне діяти перша Школа шляхетних панянок. Тут навчатимуть  дівчаток віком від  семи до дванадцяти років.

Як розповідають  керівники закладу, заняття у незвичній школі відбуватимуться двічі на тиждень. Усього курс запланований  майже на три місяці. Завершення навчання для шляхетних панянок завершиться врученням дипломів на званому вечері.

Викладатимуть у Школі шляхетних панянок  досвідчені та високопрофесійні наставники, які з розумінням та любов'ю ставляться до кожної дитини. Під час проходження навчання в закладі юні львів’янки  отримають не лише теоретичні  знання з цікавих дисциплін, але і пройдуть захопливу практику.

Під час навчання дівчатка відвідуватимуть театри, галереї, братимуть участь у благодійних та світських заходах Львова.

Організатори проекту переконані, що випускниці Школи стануть справжніми панянками, які будуть вирізнятися серед інших не тільки зовнішнім виглядом, але і поведінкою, знаннями та манерами.

У Школі шляхетних панянок вивчатимуть етикет, риторику, літературну мову, курс «Добрі справи», кулінарію, а також право, мистецтвознавство, та, за бажанням батьків, катехизацію. Також дівчаток навчатимуть вишуканих манер,  елегантності (зовнішній вигляд), урокам шляхетної історії.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити