У Львові пройшла акція «Я - Волноваха»

PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 11:24

єдина націяУ зв'язку з жахливими подіями на сході Донбасу по Україні і всьому світу прокотилися різноманітні акції на підтримку східного регіону. Одна з них - «Я - Волноваха», які організували і у Львові.

Львів'яни також підтримали цю ініціативу. 14 січня в 6:00 вечора мешканці міста зібралися під пам'ятником Тарасу Шевченка. Це була тиха і мовчазна акція. Всі, хто хотіли, могли запалити свічку і помолитися і про загиблих і про страждаючих. Дійство було приурочене до пам'яті загиблим під Волновахою мирним жителям.

Всього в акції взяло участь більше двохсот чоловік. Велика їх частина це переселенці зі сходу. Перехожі приєднувались до проведення до акції. Це мовчазна шана загиблим, данина поваги і співчуття.

Не було гучних виступів і красивих слів скорботи зі сцени. Люди розмовляли тільки між собою. У цьому і проявилася щирість заходу.

Майже у кожного учасника акції в руках був плакат. До слова я було додано Волноваха, Донецьк, Луганськ або Україна. Ці плакати були виконані в українською та французькою мовами. Таким чином організатори здійснили ще одну спробу достукатися до людей. У Франції АТО пройшла швидко, а у нас триває більше півроку. Люди не хочуть з цим миритися.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити