Художньому театру «Казка за казкою» - 20 років

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 14:45

Колектив театру займається в ДК «ВГC». За два десятиліття у «Казці за казкою» змінилося чотири покоління юних артистів. Старшим сьогодні вже по 27 років. Беззмінним керівником і режисером театру донині є Ірина Вартанова. Художньому театру «Казка за казкою» - 20 років

Колектив театру займається в ДК «ВГC». За два десятиліття у «Казці за казкою» змінилося чотири покоління юних артистів. Старшим сьогодні вже по 27 років. Беззмінним керівником і режисером театру донині є Ірина Вартанова.

За ці роки сотні маленьких волжан та їх батьків подивилися казки, придумані і поставлені на сценах дитячих садів, шкіл і ДК «ВГС». Театр не раз ставав лауреатом міських та обласних фестивалів, а в жовтні 2012 року, у Львові, отримав гран-прі за виставу «Небезпечний поворот» на Міжнародному конкурсі - фестивалі дитячої та юнацької творчості «Кришталеве серце світу».

27 жовтня о 17.00 годині у великій залі ПК «ВГС» відбудеться ювілейний вечір театру - « В гостях у казки». У програмі: уривки з вистав , теплі дружні зустрічі, вітання та багато музичних номерів. У фіналі на глядачів чекає сюрприз, в якому буде «замішаний» сам Вільям Шекспір, - повідомили Сайту міста Львів в концертному відділі Палацу культури.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити