У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль театрів ляльок

PDF Друк
Вівторок, 07 червня 2016, 16:52

У період з 8 по 10 червня у Львівському академічному обласному театрі ляльок відбуватиметься X Міжнародний фестиваль театрів ляльок "Золотий Телесик". Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

У цьогорічному фестивалі візьмуть участь польський театр "Логос", Брестський театр ляльок із Білорусі, театр "Лікуріч" з Молдови, а також театральні колективи Запоріжжя, Закарпаття, Києва, Хмельницька, Чернівців.

"Фестиваль знайомить з найкращими постановками вітчизняних та зарубіжних театрів та став творчо-науковою лабораторією, що об'єднала теоретиків і практиків театру ляльок з метою вироблення шляхів подальшого творчого розвитку даного виду театрального мистецтва", - зазначила Христина Береговська.

У рамках Фестивалю також відбудеться обговорення вистав та методів подальшого розвитку мистецтва театру ляльок.

Варто зазначити, що за період існування фестивалю в ньому взяли участь провідні театральні колективи України, Польщі, Болгарії, Білорусі, Казахстану, Ізраїлю а також навчальні заклади України та Польщі, які готують артистів театру ляльок.

Урочисте відкриття фестивалю розпочнеться в 11:00 год.

Довідково

Фестиваль театрів ляльок "Золотий Телесик" започатковано у 1996 році Львівським обласним театром ляльок, управлінням культури обласної державної адміністрації та Національною спілкою театральних діячів України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити