Вакарчук дасть ще один концерт у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 23 січня 2015, 11:38

скрипка з нотами24 березня у Львові планують провести ще один концерт Святослава Вакарчука. Він буде все ще входити в проект «Вночі». Цей проект був початий ще в 2008 році. Тоді це була перша спроба співака проводити сольні концерти. І вона завершилася вдало. Це не дивно, адже і група і соліст улюблені і затребувані публікою. Навколо їхніх концертів завжди надзвичайний ажіотаж. Квитки розходяться дуже швидко.

«Вночі» це більше спокійні композиції джазового характеру відповідно до назви концерту. У записі брали участь багато джазових і народних виконавців. З цієї збірки вийшла всім відома пісня «Така, як ти», яка швидко стала дуже популярною.

Торік з цією програмою Святослав проводив благодійний концерт. На ньому було зібрано близько 10 мільйонів гривень, які були віддані на оновлення залів для операцій військового госпіталі в Запоріжжі.

На концерт, який планується у Львові вже можна придбати. Точніше, їх буде два - на 17.00 і 20.00. Квитки можна придбати онлайн або в точках продажу. Вартість починається від 250 гривень. Місце проведення - Львівська Опера. Всі питання та замовлення квитків можна обговорити за номерами, вказаними на афіші та офіційному сайті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити