У Львові запустять унікальний музичний проект "Пісні Війни"

PDF Друк
Четвер, 01 вересня 2016, 12:12

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України.

Організатори ініціативи також намагаються зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.
Соціальна місія проекту – донесення до найширших верств суспільства теми війни, а також переживання воїнів і їхніх рідних – задля консолідації українського народу та зміцнення української нації. Крім того, проект сприятиме соціалізації і психологічній реабілітації воїнів після повернення з війни.

Другий сингл в рамках проекту записали лідер гурту Антитіла Тарас Тополя разом з військовослужбовцем Олександром Рожком, який є автором пісні “Не сумуй“.

До проекту вже долучилися такі відомі українські виконавці; співак та композитор Павло Табаков, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, співак Арсен Мірзоян, Фома із групи «Мандри», лідер гурту «Мері» Віктор Винник, співачка Ірина Доля, вокальна формація “Піккардійська Терція”. Тривають переговори з іншими виконавцями.
Загалом проект #ПісніВійни об’єднає в одному альбомі близько 15 україномовних пісень, написаних українськими захисниками під впливом пережитого у зоні АТО.

Громадське


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити