Планується конгрес-центр у Львові

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 22:02

У Львові поблизу Арени Львів буде побудований новий конгрес-центр. Планувалось зробити це ще давно. Проте цьому пощастило збутись лише зараз. На будівництво планують витратити 780 тисяч.

Наразі у Львові можливо лише провести якись захід на 1200 осіб. Тепер же стане можливим проведення конференцій, концертів, спортивних подій для 2 тисяч, або й більше.

«До цього моменту в місті не проводились такі масштабні заходи, тому що просто не було де зібрати так багато публіки. Проте тепер перед містом відкриті нові можливості. Багато людей готові організовувати концерти та різні заходи, але не мати обмежень в місцях. Тепер буде надана така можливість. Всі ми хочемо запросити до нашого міста якнайбільше туристів, тому стараємось розвивати місто по європейським стандартам. Кожного дня різні впливові люди міста думають, як зробити його кращим. Деякі ідеї проходять жорсткий відбір, деякі ні. Але все це робиться лише задля комфорту жителів та туристів. Місто буде фінансувати лише перший етап планування конгрес-холу. Як буде надалі поки що невідомо. Проте знаємо, що наступним етапом буде конкурс на найкращий проект будівлі. Будемо обирати найкраще», - ділиться директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити