У Львівській філармонії відбувся творчий звіт

PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 15:09

У неділю, 30 жовтня, в приміщенні Львівської філармонії відбувся творчий звіт Перемишлянського району. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Христини Береговської, у програмі звучали народні та сучасні українські пісні, вірші, музичні та фольклорні композиції, що прославляють культуру Перемишлянського краю. Глядачі також мали змогу оглянути виставку робіт народних умільців, зокрема вишиванок, ляльок-мотанок, дідухів та ікон.

У концертній програмі свята – виступи керівника та солістки народного аматорського гурту "Зоряний сон" Оксани Ільчишин, учасниці проекту "Голос діти-2016" Христини Галайко, заслуженого артиста України Володимира Кудовби, фіналіст "Голосу країни" Михайла Мирки, народного аматорського гурту "СтереоБенд", народної аматорської хорової капели "Заграва", народного аматорського ансамблю пісні і музики "Бачівчанка", народного аматорського чоловічого вокального ансамблю "Дзвін", народного аматорського жіночого вокального ансамблю "Мрія", амоторського вокального ансамблю "Майоран", зразкового аматорського хору "Осанна", зразкового аматорського ансамблю танцю "Веселка", народного аматорського фольклорного ансамблю "Криниченька", народного аматорського ансамблю пісні і музики "Роси", народного аматорського жіночого хору "Горлиця".


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити