Виставка «Львів графічний»

PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 15:14

В музеї історії релігії у Львові відкривається виставка «Графічний Львів». Тут будуть представлені різні роботи, картини, фотографії, скульптури. Тематика – Львів. Всі охочі можуть відвідати виставку та культурно розвинутись. Поціновувачів графічного мистецтва чекають у Львівському музеї історії релігії у п’ятницю, 4 листопада, о 16 годині на презентації виставки «Львів графічний».

«Це хороший спосіб розвиватись культурно. Кожна людина повинна знати історію свого краю. Мистецтво допомагає це зробити. Так приємніше підвищувати свій рівень обізнаності та культурного розвитку. Насправді, люди завжди тягнуться до прекрасного, картини це воно. Навіть, якщо ви не любите це, просто прийдіть та перегляньте, щось вас обов’язково зацікавить. Не можна упускати таку важливу частину свого розвитку. Це просто не можна робити. Я закликаю всіх батьків виховувати у дітей любов до мистецтва. Це потрібно робити, це надто важливо, щоб пропустити.

На цій виставці ми зможемо переглянути все, що нагадає нам Львів. Наше маленьке затишне містечко. Побачимо, як митці бачать та сприймають його. Запрошую всіх», - розповідає організатор виставки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити