Митці Сокальщини показуватимуть творчий потенціалкраю

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 19:35

У суботу, 12 листопада, відбудеться творчий звіт Сокальського району "Сокальщина – наш соколиний край". Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"Сокальщина – княжа земля, яка має багате історичне минуле. Творчість її майстрів займає особливе місце в багатому і різновидному народному мистецтві західних земель України", - розповідає директор департаменту Христина Береговська.

За її словами, у рамках творчої презентації краю на гостей свята чекатиме виставка робіт народних умільців, яка буде представлена у фойє Львівської обласної філармонії.

Мистецтво Сокальщини представлять кращі колективи та вокалісти району. Серед виконавців - дитячий хор "Мелодія", камерний оркестр РНД м. Сокаль, чоловічий квартет НД с. Ільковичі, фольклорний колектив Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка, народний ансамбль пісні і музики "Росинка", фольклорний колектив НД с. Ульвівок, народний чоловічий хор "Плугатар", народний сімейний колектив Брезовських, народний вокальний ансамбль "Гармонія душі", народний ансамбль пісні і музики "Заспів", ансамбль бандуристів Сокальської школи мистецтв, зразковий танцювальний колектив "Дивоцвіт", лауреат обласних, республіканських та міжнародних конкурсів Назарій Куртяник, інструментальна група "Фест-бенд", володарка гран-прі міжрегіонального фестивалю дитячої та юнацької пісенної творчості "Мамині зіроньки" Лілія Радзимінська, народний хор "Колос" та інші.

Початок о 12:00 год у приміщенні Львівської обласної філармонії.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити