На Львівщині відзначали день Гідності та Свободи

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 15:41

Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест.  Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання підписати угоду про Євроінтеграцію України. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободив загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах нашого району було проведено ряд заходів.

22 листопада 2016 року  на базі Твіржанського НВК, що на Мостищині,  відбулося засідання учнівського парламенту «Чи зрозумів я сутність життя в Україні після Революції Гідності». В ньому взяли участь лідер учнівського самоврядування  Буцівської ЗОШ І-ІІ ст.. Савка Віталій та керівник шкільного  методоб ?єднання класних керівників Пришляк Т.В.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити