Місто Львів кіногенічне

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 14:48

В Місті лева вже знімали досить багато фільмів. Навіть один з дуже відомих фільмів Спілберга мав зніматись тут, проте влада міста відмовила. «Список Шиндлера» мав зніматись саме у Львові. Але крім нього ще досить багато фільмів є, яким таки пощастило працювати тут. Це «Іван сила», «У темряві», «Ломбард», «Селфі-паті», «Креденс», «Перший дім», «Мар'яна», «Доторкнись і побач» та інші. Крім того тут знімалось багато історичних фільмів про події війни.

Місто вже встигло прославитись і кінематографі та й не дарма, адже багато режисерів кажуть, що тут такі вулиці, така місцевість, як потрібна багатьом. Тому і використовують це місто за призначенням. Воно підходить багатьом і влада рада, що місто прославиться. Після кожного нового фільму приходять нові люди та пропонують свої фільми знімати на цій території. В більшості випадків влада погоджується, хоче і негативні відповіді.

Львів'яни ж добре ставляться до цього та часто збігаються подивитись на знімальний процес, коли це відбувається серед міста. Також багато проходять на ролі в масовці і відчувають себе частинкою кіно. А так часто починається стежка слави для актора, тому звичайно, всі хочуть спробувати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити