Виставка львівських картин в Польщі

PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 12:20

Українці люблять мистецтво та охоче займаються його виготовленням, а також є багато любителів подивитись на витвори творчих людей. Тож в містах часто проходять різні виставки та всі охочі можуть переглянути роботи та відчути себе частиною світу мистецтва.  13-го травня іноземці зможуть помилувати українською творчістю, адже у Польщі, в музеї Люблінському замку відкривається виставка експонатів, привезених зі Львівського історичного музею. Виставка називається «Львів у графіці». Це виняткова експозиція 80 графічних, живописних та рисункових робіт, що зображують Львів від 1618 до 1934 років.

Творчі люди Львова старались та готувались до цієї виставки. Різні роботи представляють понад 40 митців. Серед них є багато відомих:  Абрагам Гоґенберґ, Ауреліо Пассаротті, Франсуа Пеньор та багато інших.

Багато іноземців зможуть через цю виставку дізнатись про Україну, про Львів, побачити, наскільки він прекрасний. Можна буде поринути в історію міста, відчути кожну хвилину його життя. Таке мистецтво дійсно варте уваги, тож не пропустіть.  Виставка відкривається 12 травня о 18.00, а триватиме з 13 травня до 18 червня 2017 року. Тож можна приїхати та помилуватись старим Львовом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити