Єврейське свято у Львові

PDF Друк
Середа, 17 травня 2017, 13:09

Упродовж трьох тижнів львів’яни звідусіль чутимуть єврейську весільну музику, побачать театральні постановки та вперше оглянуть довоєнні скарби львівських євреїв. У Львові є багато євреїв, є єврейське кафе, тут багато чого такого, тому вирішили організувати свято, щоб познайомити людей з культурою, показати справжню суть народу.

Дев'ять років підряд відбувається LvivKlezFest, це свято єврейської музики. Львів’янам вже полюбився цей захід, тому на ньому завжди багато людей. Тепер вирішили розширити список культурних заходів.

У Львові коли було багато євреїв, проте за часи війни їх знищили. Тому зараз намагаються відновити цю частину Львова, адже вона невід'ємна, ці люди зробили великий вклад в місто. До війни у Львові був і музей єврейської громади. Пізніше їх роз приділили серед музеїв, проте добре, що лише в місті.

LvivKlezFest триватиме до 4 червня. Завершать його карнавальною ходою і гала-концертом просто неба. Всі охочі можуть взяти участь в цьому заході та пізнати справжню суть єврейської культури. Це дуже цікавий народ, у якого є чому повчитись, тому можна зробити це під час фестивалю. Також можна буде й спілкуватись з євреями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 зі святом 17.05.2017 13:39
таке враження, ніби статтю в шкільній газеті прочитав
авторові раджу навчитися писати
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити