Кому присвоєно звання «Шляхетна львівська родина»

PDF Друк
Неділя, 03 травня 2015, 19:02

Під час святкування дня міста у Львові започаткувалась традиція – щорічно обирати сім’ю, яка зробила вагомий внесок у розвиток та процвітання міста. Кого цього року нагороджено цією почесною відзнакою?

Звання « Шляхетна львівська родина»  присвячується щорічно у Львові. Таке звання отримують лише варті того родини. Сім’ї, котрі зробили великий внесок у процвітання міста, які зробили вагомі внески у розвиток наукової, культурної, духовної сфер свого  любого міста.

Цього річ, такою сім’єю визнали родину Ільницьких. «Львів – це місто, за яке ми дякуємо долі. Це місто-охоронець  духовних цінностей, моралі та етичності всього нашого народу. Це місто виховало чимало патріотів, які зараз захищають наше мирне небо від ворога ціною власного життя. Львів – це велика родина інтелігентів, і це не стосується когось одного, ми всі такі. Бажаю аби вона зростала і примножувалась» - говорить пан Микола, член родини Ільницьких.

Довідка

Це родина зробила великий внесок у розвиток науки. Микола – член-кореспондент Національної академії наук України, доктор філологічних наук, професор. Його дружина – Луїза – український бібліограф, книгознавець, член наукового товариства імені Шевченка, автор багатьох монографій та статей.  Мар’яна,їх донька – доктор філологічних наук, поетеса, автор монографій. Їх син – учений-фізик, доктор фізико - математичних наук, свої наукові праці публікував не лише на Україні, а й за її межами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити