Класична музика у Львові

PDF Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 12:30

Люди часто слухають музику, проте не всі люблять класику. Проте є все ж такі люди, та ніколи не пізно почати, тим більше, що є такий привід. Адже у Львові триває міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt. У програмі 22 серпня – сучасна опера в Трамвайному депо та музика для скла.

Участь беруть різні команди, які з радістю поділяться своїм виконанням. Будуть звучати вокальні твори В. А. Моцарта, Ф. К. Моцарта, Й. С. Баха та інших композиторів, інструментальна музика для скла, написана протягом трьох століть. Також приїхали сюди різні композитори та любителі музики з усього світу, тож буде що подивитись та послухати, адже ці видатні люди приїхали саме за цим. Будуть звучати різні прекрасні композиції всесвітньо відомих композиторів. Тож приходьте та насолоджуйтесь красою витворів мистецтва.

Кожна людина може полюбити класику, якщо почує це від хорошого оркестру, який зіграє все чудово. Тим паче, що така музика заспокоює, розслабляє, приводить в захват. Тому не можна пропустити таку подію, адже такі події відбуваються нечасто. Тож просто не можна проґавити та не прийти. Відбуватись все буде в різних місцях, тому цікавтесь заздалегідь.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити