«Сьогодні краще, ніж учора», або «У світі казки»

PDF Друк
П'ятниця, 08 листопада 2013, 21:41

8 листопада Львівський драматичний театр на честь Дня міста влаштував стало вже традиційним театралізоване музична вистава на свіжому повітрі під назвою «У світі казки».

8 листопада Львівський драматичний театр на честь Дня міста влаштував стало вже традиційним театралізоване музична вистава на свіжому повітрі під назвою «У світі казки».

Назва цілком себе виправдовувала. Адже перед львів'янами то й справа поставали казкові персонажі, під музику виконують варіації на теми нечисті, моря, фентезі. Але про все по порядку. В якості привітання провідні запропонували найактивнішим гостям - дітям - взяти участь у танцях з казковими персонажами. Після того, як відлунали запальна ламбада, веселий танець маленьких каченят, Макарена і просто сучасні мелодії, хлопці змогли спробувати себе в ролі вуличних художників і прикрасити крейдою майданчик перед театром. Незабаром самі-самі були нагороджені.

В цей же час з натовпу раптом стала виходити всяка «нечисть» з грізним видом, щоб відтанцювати свої підступні танці. Треба віддати належне акторам, адже навіть перебуваючи до і після виступів у натовпі, вони не знімали з осіб своїх зловісних масок.

Не тільки діти, а й дорослі змогли взяти участь у конкурсах. Чоловіки показували жартівливий «стриптиз», а парочки спина до спини намагалися танцювати під музику, щоб потім встигнути знайти, все так само, «зі спини», нового партнера.

Паралельно цьому на козирку ВДТ відбувався творчий процес: актори «складали» фарбами вітальне «панно».

Незабаром перед глядачами виступила волзька рок-група «R-Genium». Музиканти подарували глядачам не тільки свої «важкі» пісні, а й запальні хіти іноземних виконавців, відомі багатьом.

Під час концерту пішов досить відчутний дощ, але майданчик біля театру не порожніла. «Під завісу» актори ВДТ представили ще зіграні ролі. На імпровізований подіум виходили Мерилін Монро, Чеширський кіт, Капелюшник, Жінка-Вишня, Квазімодо, Цезар і багато-багато інших. Завершила святкову програму дискотека.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити