До Львова приїде Жадан

PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 18:31

Всі люблять культурні заходи та хочуть знайти для себе щось цікаве та корисне, тому в п’ятницю, 24 листопада о 17.00 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок,9) в рамках проекту #ЗаЖиве відбудеться прес-зустріч з музичним гуртом «Жадан і собаки», повідомила прес-служба Львівської міської ради. Це письменник сучасності, який завоював популярність по всьому світу та особливо в Україні його цінують та люблять, особливо захоплюється молодь, адже його твори справляють нереальне враження. Письменник - не тільки вигадує історії, які можна прочитати або продекламувати. Він вигадує історії, які можна заспівати.

«Жадан і собаки» ? апокаліптично жорсткий та біблійно-безкомпромісний ска-панк проект з Харкова. Цьогоріч відправився у тур по Україні «10 років рок-н-ролу».

Одним з міст, в якому відбудуться концерти, є Львів, а місцем, де «Жадан і собаки» дають прес-зустріч ? Львівська обласна бібліотека для юнацтва. Тому не пропустіть таку зустріч та отримайте емоції. Ця людина заряджає позитивом та зможе багато чого сказати про життя та різні речі. Така подія відбувається нечасто, тому варто не прогавити.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити