Мобілізуючись – ми захистимо Україну

PDF Друк
Четвер, 21 травня 2015, 13:33

Українці – нація дуже сильна, адже ми постійно захищаємо свою незалежну землю: з часів козаччини і до сьогодення.

Хотілось би розпочати з цікавої цитати, якою описував польський письменник нашого славнозвісного гетьмана Сагайдачного: «Бувцечоловік великого духу, що сам шукавнебезпеки, легковаживжиттям, у битвібув перший, коли приходилось відступати – останній; бувпроворний, діяльний, в таборісторожкий, мало спав і в усякихрозмовахмаломовний». Тобто, аналізуючи думку письменника, можна стверджувати, що українська нація має кому наслідувати, виросла вона на різнобарвній історії і героїв у неї дуже багато.

Наслідувати ми маємо кого, та й в принципі і навчатися історичним баталіям також: за вікном ХХІ століття і відвідувати уроки стрільби, або ж якоїсь боротьби можуть всі – від малого до великого. Тобто, українці можуть постояти за себе, хто б не виступав проти її власності.

Але хто відкрив вогонь у сторону сильної і незалежної нації? Будь-яка людина вам повідомить, що найсильніша армія тієї країни, в які служать патріоти своєї держави, а найслабша – та,в якій служать так звані росіяни. Можливо хтось не погодиться. Але що ж може сказати «русский», якщо більша частина їх хлопців «відбуває» армію «добровольно-принудительно»? Так, є і хлопці, які таким чином заробляють на життя. Згадаймо сталінські плани: відправити всіх українців у Сибір і Казахстан в так зване заслання. У нього не вийшло – мало землі виділив для такого «великого» діла. Його наступник(Путін)  вирішив продовжити розпочате діло. Пунк перший у його плані: забрати українські заслуги собі, і змінити давно всім відому історію нашого народу у корить росіян.

Та не слід забувати про те, що українці – це сильна, сформована нація, яка любить свою країну, хай навіть і без зброї – але люди вийшли проти свавілля. Єдине: треба бути трошки згуртованішими, і не піддаватися на безглузді російські провокації. Одним словом мобілізація – найкращий захист України!

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити