Львів'ян чекає ще дві незабутніх ночі екскурсій

PDF Друк
Неділя, 14 липня 2013, 11:55

Львів'ян чекає ще дві незабутніх ночі екскурсій, (а їх відбудеться близько 200), фейєричним театралізованих дійств та цікавих відвідувань. Наприклад, полуношнікі зможуть побувати в кабінеті міського голови, посидіти в його кріслі, а потім забратися на міську Ратушу і подивитися місто з висоти пташиного польоту

Львів'ян чекає ще дві незабутніх ночі екскурсій, (а їх відбудеться близько 200), фейєричним театралізованих дійств та цікавих відвідувань. Наприклад, полуношнікі зможуть побувати в кабінеті міського голови, посидіти в його кріслі, а потім забратися на міську Ратушу і подивитися місто з висоти пташиного польоту. Пофестивалити на цьому нічному і барвистому святі зможуть усі бажаючі.

Від львівських храмів туристи в захваті

А розпочався фестиваль "Ніч у Львові" 12 липня на Площі Ринок феєричним вогняним шоу та лицарськими боями, які відбулися прямо біля входу в Ратушу.

- Вперше за історію цього популярного львівського фестивалю, на який цього році з'їхалося близько 10 тисяч осіб, - відбудеться екскурсія на хлібопекарню, де діти та дорослі зможуть побувати на святі хліба. Крім цього, звичайно ж, ми запропонуємо безплатні нічні екскурсії вулицями міста, буде працювати "Вуличне фортепіано".

"Нічний" мер запросив полуношніков в "свій" кабінет. 

Ще дві ночі львів'ян чекають не тільки незабутні видовища і уявлення, але і можливість насолоджуватися знаменитим львівським кави, адже міські кафешки та ресторани працюватимуть до двох годин ночі.

Сьогодні фестиваль продовжиться і глядачі зможуть побачити не тільки театральні вистави під відкритим небом, побувати на нічних екскурсіях і взяти майстер клас з танців, а й чудово провести час.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити