Львів'яни слухатимуть книгу Скрябіна «Я, Побєда і Берлін» під відкритим небом

PDF Друк
Вівторок, 16 червня 2015, 14:29

Цієї суботи ми вирішили урізноманітнити наші кінопокази під відкритим небом, додавши до них ще й аудіо-посиденьки під відкритим небом. 

Відома аудіо-книга Кузьми, який так раптово пішов із життя, «Я, Побєда і Берлін» (2006) - це квінтесенція його світобачення, море позитиву й іронії; тут весь він – такий простий, щирий і неповторний у своєму жанрі!

Формат аудіо-книги був обраний нами не випадково, адже разом із нами на аудіо-посиденьки прийдуть незрячі, для яких практика отримання задоволення від книг наосліп щоденна.

Разом із ними ми матимемо змогу “побачити” та відчути світ довкола так, як і вони, поспілкуватися з людьми з вадами зору та спробувати зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються у буденному житті.

Основні події у книзі розгортаються навколо олдового і пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому звичайний хлопець Андрій подорожує зі своїм другом Бардом до Берліна. Дорогою хлопці потрапляють в неабиякі пригоди, але їхня винахідливість дозволяє вийти неушкодженими з будь-якої халепи.

В основу книги лягли із юнацьких років Андрія Кузьменка.

Приходьте, будемо слухати разом.

Субота, 19:00,

вул. Болгарська, 4.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити