Львів’яни написали листа Папі Римському

PDF Друк
Субота, 25 липня 2015, 15:07

У рамках фестивалю «Вітер На-Дії» молодь міста написала листа до римського понтифіка. Про що писали, та для чого взагалі потрібна така акція?

У Львові відбулось  урочисте відкриття всеукраїнського молодіжного фестивалю  «Вітер На-Дії», в рамках якого заплановано чимало цікавих та захопливих подій. За словами організаторів, при створенні всіх конкурсів, вони намагалися врахувати  потреби та зацікавлення всі верстви населення, та все ж більшу увагу вони  приділили молоді, пише Ulvovi.com.

Цього річ організатори звернули увагу на гостру та досить спірну проблему, яка все більше розвивається:  молодь України все більше відхрещується від церкви. Тому, аби зробити хоча б мінімальний акцент на гострій проблемі на фестивалі розмістили великий лист, який відправлять від імені всієї молоді Львова до самого Папи Римського. Про що ж писали українці?

«Цей лист, як ми й гадали, стане своєрідним об’єднанням, заради однієї спільної молитви, за життя тих, хто зараз знаходиться у зоні бойових, антитерористичних операцій. Юнаки та дівчата писали про те, що їх найбільше болить, і цим самим закликали до спільної молитви. Попри наші побоювання саме цим проектом на фестивалі цікавились найбільше, та не всі наважувались написати. Хочу наголосити – акція продовжується, тому ті, хто не встиг написати бажане можуть приєднатися» - говорить одна з організаторів фестивалю Ірина Максименко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #7 Олександр 25.07.2015 19:17
А Ви яку Євангеліє читали, Вікторе?
Цитувати
 
 
0 #6 Олександр 25.07.2015 19:12
1 Брати мої, не зважаючи на обличчя, майте віру в нашого Господа слави, Ісуса Христа.
2 Бо коли до вашого зібрання ввійде чоловік із золотим перснем, у шаті блискучій, увійде й бідар у вбогім вбранні,
3 і ви поглянете на того, хто в шаті блискучій, і скажете йому: Ти сідай вигідно отут, а бідареві прокажете: Ти стань там, чи сідай собі тут на підніжку моїм,
4 то чи не стало між вами поділення, і не стали ви злодумними суддями?
5 Послухайте, мої брати любі, чи ж не вибрав Бог бідарів цього світу за багатих вірою й за спадкоємців Царства, яке обіцяв Він тим, хто любить Його?
6 А ви бідаря зневажили! Хіба не багачі переслідують вас, хіба не вони тягнуть вас на суди?
7 Хіба не вони зневажають те добре ім'я, що ви ним називаєтесь?
8 Коли ви Закона Царського виконуєте, за Писанням: Люби свого ближнього, як самого себе, то ви робите добре.
(Як.2:1-8)
Цитувати
 
 
0 #5 Олександр 25.07.2015 19:10
19 Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається.
20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!
21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!
(Матв.7:19-23)
Бачучи їх діла, не видно волі БожоЇ? Бо себе попасають, а не Божу паству!
Цитувати
 
 
0 #4 Олександр 25.07.2015 18:58
В Євангелії я читав, що спасіння і всі благословіння в Христі!
Цитувати
 
 
0 #3 Олександр 25.07.2015 18:56
Цитую Віктор:
Олександру, почитайте уважно Євангелію и не пишіть дурниць як випускник факультету атеїзму інституту марксизму-ленінізму.

Що Ви маєте наувазі?
Там написано про Папу Римського?
Цитувати
 
 
0 #2 Віктор 25.07.2015 18:53
Олександру, почитайте уважно Євангелію и не пишіть дурниць як випускник факультету атеїзму інституту марксизму-ленінізму.
Цитувати
 
 
0 #1 Олександр 25.07.2015 18:30
Щоб навернути молодь до Бога, потрібно Євангеліє, потрібне покаяння, молитва до Господа і потрібен Цар царів - Христос! Доки ми будемо дивитись в сторону Європи і надіятись на папу, який вважається римським, будемо проходити уроки випробування!
"Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!" (Як.5:16) Це стосується не тільки хвороби, але й турботи один за одного!
Цитувати