Кому вигідний «театральний» страйк?

PDF Друк
Понеділок, 10 серпня 2015, 21:11

Актори Львівського театру імені Лесі Українки оголосили бойкот керівництву, через неправильне, на їх думку, управління персоналом, а також, через специфічні методи керівництва.

львівський театр імені Лесі Українки

З 20 червня у львівському театрі відбуваються зовсім незрозумілі речі: це стосується і поведінки акторів, це ж стосується і призначення нового керівництва.  Розпочалась ця історія тим, що актори висловлювали своє незадоволення методами управління персоналом самому керівництву. Але воно ніяк не реагувало, тому  персонал вирішив не зіграти виставу «Дівка», і оголосити безстроковий бойкот.

Через бойкот,  театр втратив значну суму коштів, цим самим поставивши під питання існування закладу. Коли ж ця тема набула значного розголосу, Департамент гуманітарної політики ЛМР та управління культури спробував залагодити ситуацію: призначити на місце Олексія Коломійцева іншого керівника.  Вже 3 серпня мало відбутися засідання конкурсної  комісії, але деякі її члени відмовилися приймати в ньому участь, та попри це, присутні вирішили проголосувати без них, і вирішили:  виконуючим обов’язків призначити Геннадія Рассказова.

«Коломійцев мав «своїх» людей в комісії, та це не завадило призначити нового керівника, хай тимчасово, але він є. Ми надіємось, що він таки наведе лад у театрі, і всі будуть задоволені» - говорить Ірина Магдиш.

Та попри намагання ДГП ЛМР владнати ситуацію так і не вдалось, тому тимчасово на посаду призначений Микола Павлів, який кілька років постіль мав відмінну репутацію у відділі регулювання орендних відносин управління комунальної власності ЛМР.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити