У Львові відкриється сучасний музей «Територія терору»

PDF Друк
Середа, 24 грудня 2014, 17:04

тюрягаНа зустрічі з мером Львова Андрієм Садовим пресі розповіли про будівництво нового, надсучасного музею. Його планують розпочати вже після нового року. Це справа, яка довго планувалася. Музей перебуватиме у в'язниці номер 25. Це місце, в якому свого часу знаходилося більше пів мільйона людей різних національностей: євреї, українці, поляки та інші. Саме  тут вони в більшості  загинули, але їх історії не повинні буди забутими. Тому уряд Львова вирішив відновити в'язницю у вигляді сучасного музею. Мета проекту - передати сучасникам - нашим дітям історію народу. А для кращого ефекту в будівництві музею будуть використані останні технології. Планується створити ультрасучасний музей з особливими технологіями, які будуть використані для більш яскравого вираження історії.

Новий сучасний музей «Територія терору» повинен бути готовий вже до осені 2015 року. Мер зазначає, що це дуже короткий термін, що б завершити таке сучасне будівництво, але вони зроблять все можливе, що б здійснити цю ідею.

Всього музей матиме 4 частини. Це окремі зони, кожна з яких розповідає про тоталітаризм на загальній площі - 805 метрів квадратних.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити