Журналісти Львова зняли фільм про життя на Донбасі - «Життя. Емоції. Війна ... »

PDF Друк
П'ятниця, 26 грудня 2014, 15:17

кінофільмПо телеканалу ТРК «Львів» у п'ятницю, 26 грудня пройде прем'єра фільму про життя в зоні АТО. Про це повідомила прес-служба каналу. Він знятий журналістами, які побували на Донбасі. Вони їздили туди з місією передати подарунки в честь дня Святого Миколая та привезти речі першої необхідності. Також були доставлені бійцям подарунки від мешканців Львова. Вітання прийняла восьмидесята аеромобільна бригада.

Всього на Донбас разом з журналістами приїхало дві фури багажу, вагою майже сорок тонн. Ця допомога організована на гроші мешканців Львова, які проявляють свою турботу за тими, хто воює на АТО. Передано одяг, вода, планшети з картами. Також привезені три автомобілі (один автомобіль броньований). Це речі, які необхідні військовим в тій, ситуації, в якій вони зараз знаходяться. Люди вдячні тим, хто пожертвував посильні суми заради допомоги.

Режисер фільма - Роман Самокіш, оператор - Михайло Пахолюк, автор - Оксана Клим. Зворушливий фільм передає почуття і емоції людей, які зараз перебувають на Донбасі.

Ті, хто не встигне подивитися фільм 26 грудня в 18.45, може побачити повтор. Він буде йти 28 грудня в 19.00.

Була назва: 26 грудня на ТРК «Львів» буде презентовано зворушливий фільм про життя у зоні АТО та підтримку вояків українцями «Життя. Емоції. Війна…».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити