Хто стане директором театру

PDF Друк
Четвер, 01 січня 2015, 19:50

мужик и женщина деловые15 грудня помер директор Львівського театру «І люди, і ляльки». Олег Новохацький був одночасно і художнім керівником театру. Він лауреат премії «Експеримент» України. У зв'язку з цією сумною подією, управління культури змушене оголосити конкурс на посаду директора театру. Зараз вона вакантна, адже тут потрібна людина особлива.

Прес-служба міської ради висунула умови, яким повинна відповідати така людина. Звичайно, повинна мати відповідну вищу освіту і післядипломну освіту у сфері управління. Це має бути людина з досвідом в роботі культури не менш п'яти років. Також вона повинна бути цей час на керівних посадах.

Зараз прийом заявок відкритий. До дев'ятого лютого всі, хто підходить за вказаними параметрами можуть надсилати свої заявки на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . До листа повинні бути додані всі потрібні документи, рекомендаційні листи, мотиваційний лист, і, найголовніше, стратегічний план розвитку на три сезони (2015-2017 роки).

Комісія буде проводити два етапи відбору. Учасники матимуть можливість особисто представити свої плани. Але переможця обере начальник управління культури на особистій співбесіді 16 лютого. Для цього комісія зобов'язана надати мінімум двох кандидатів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити