Біженців з Донецька вчать традиціям Львова

PDF Друк
Середа, 07 січня 2015, 10:31

новорічні традиціїРіздво у Львові завжди проходить у супроводі різних українських традицій. Сім'ї Львова діляться своїми рецептами з Донецькими сім'ями. Львівська родина запросила на вечір традицій в свій будинок сім'ю з Донецька, які ще навесні переїхали до Львова. Тетяна в рідному місті занадто активно відстоювала свою позицію, тому їй і її маленьким синам стали погрожувати. Їм довелося терміново виїжджати.

Пані Галина - львівська господиня не розпитує гостей про важку долю, а розповідає про приготування традиційних страв: вареників з капустою та куті. Якусь частину вона вже приготувала, а іншу вони готують разом. Діти разом з батьком сімейства труть мак для куті. На Різдво у Львові обов'язково збираються всією сім'єю. На сході не так поширена традиція готувати українські пампушки, господиня із задоволенням ділиться рецептом і секретами кухні.

Тетяна розповідає, що у них немає такої традиції - готувати всім разом. На Донбасі кутю діти відносять хресним батькам.

І дітям і самій Тетяні сподобався різдвяний майстер клас. Діти навчилися новому, їм раніше не доводилося ні ліпити вареники, ні готувати пампушки. Їм вже не терпілося спробувати нові страви.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити