На Львівському фестивалі вертепів побувало десять тисяч глядачів

PDF Друк
Неділя, 11 січня 2015, 17:16

девочка поет на сценеВже приємною і постійної традицією став Фестиваль вертепів на Різдвяну тиждень у Львові. Прес-служба міської ради розповіла, що за отриманими дані, на ярмарку побувало більше десяти тисяч гостей.

Це вже шостий ярмарок, який проводиться разом з театром пісні «Горличка» і музикантами. Вся святкова програма проходить біля головної ялинки міста. Розпочався захід урочистою ходою звіздарів. Також на ярмарку майстри представили свої незвичайні зірки ручної роботи. На святі колядували, виступали багато фольклорних колективів міста та виконавці естрадних пісень.

Разом із звіздарями по місту пройшлися тисячі мешканців Львова та гостей. Багато туристів приїжджають до Львова саме заради свят, які відзначаються так яскраво і традиційно тут.

Головній зірці фестивалю дали назву «Небесна Сотня ». Вона складається з великої кількості свічок і блакитного кольору. А в центрі зірка - глобус. Ще однією традицією в цей день стала загальна колядка «Львів колядує». Її в цей день знає і співає кожен, хто знаходиться в місті.

Таких традицій багато на Різдвяному ярмарку у Львові. Саме тому, в цей час тут дуже багато гостей не тільки з України, але й з усього світу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити