У Львові відомих українців зобразили як мавп

PDF Друк
Неділя, 24 січня 2016, 21:55

Українські мавпи

Незважаючи на інформаційну перенасиченість життя, більшість громадян України, все ж володіють вкрай скупою інформацією, з приводу видів мистецтва. Особливо це стосується лялькарства. Пересвідчитись в цьому можна відвідавши одну із виставок, які у Львові проводяться не рідко. Незважаючи на це, публікою виступають тематичні категорії: лялькарі та колекціонери.

«Ukrainian МавпаDoll» має виправити це непорозуміння. Саме непорозуміння, бо лялька це не абстрактний імпресіонізм, а зрозуміла ілюстрація яку зрозуміти легко і приємно. Крім того, лялька дає велику свободу для дружньої іронії чи кепкування. Із цими, а також іншими, особливостями льлькарства, вирішили ознайомити людей учасники об’єднання LADin CLUB.

Суть арт-проекту в жартівливому зображенні відомих українців так, як вони б виглядали будучи мавпами. Подія аполітична, а тому несе виключно розважальну і ознайомлювальну цілі. Зокрема, Лана Малкова-Мостова (ініціатор проекту), зауважує, що щоб привернути увагу українського глядача потрібне щось не стільки яскраве, скільки суперечливе й провокативне.

Безперечно, ляльки більш ніж відображають жартівливий, теплий та креативний настрій українських митців. Відбуватиметься подія в Cinema Jazz, проспект Шевченка, 28.

Лялька це той жанр мистецтва який має всю силу лише якщо бачиш перед собою. Кожен глядач буде бажаним і знайде, як мінімум одну лялька, яка його потішить чи усміхне.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити