«Я люблю спостерігати за миттєвими речами» - Гайда

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 08:32

Тернопільська художниця Наталя Гайда розповідає про секрети її картин, про емоції, які вона відчуває під час малювання та про її першу виставку у Львові.

кіт

22 січня у львівській галереї Гері Боумена відбулося відкриття виставки Тернопільської художниці, яка дуже захоплюється котами. Про що ж розповідають її роботи?

«Це моя перша виставка, і чесно кажучи, це  дуже лячно, хоч і розумієш, що в кожній роботі є частинка тебе – твоя емоція.  Мої роботи жодного разу не бачило скільки людей, скільки бачать їх зараз. Тому я готувалась до цього. Але не можна сказати, що картини написані для виставки – ні. Жодна з них не була створена вимушено, всі вони створювалися під впливом якихось емоцій, переживань» - презентує свою виставку Наталія Гайда.

Спочатку Наталія працювала лише за комп’ютером, але згодом спробувала працювати й з маркерами й з тушшю. Кожна картина за словами художниці – це власна міні-історія, хоча є і такі, які чимось пов’язані. От до прикладу, коли авторка слухала пісні гурту «Зелені сестри», вона робила замальовки до кожної з їх пісень. Таким чином вона зібрала цілий альбом.

«Я співпрацюю з декількома видавництвами: малюю ілюстрації до книг. А ще у мене є кіт, і я йому присвятила цілу сторінку у «Фкйсбуці»: «Лисий кот».

Отож, нагадаємо, що всі охочі можуть переглянути 70 робіт Наталії Гайди до 11 лютого в галереї Гері Боумена.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити