У Львові зробили кумедних двійників українських зірок

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 08:31

На виставці представлені ляльки відомих людей країни, які залюбки погодились, аби їх відтворили в образі мавп. Що з цього вийшло, і для чого створена виставка?

Дзідзьо

З 20 січня у львівському ресторані «Грушевський сінема джаз» відкрили виставку, присвячену відомим естрадникам та культурним діячам країни. Особливістю виставки є те, що зірки представлені у вигляді мавп. За словами організаторів – це символ цього року.

«Кожна з ляльок так чи інакше схожа на ту людину, яку хотіли зобразити майстрині. Ось, наприклад, при створенні мавпи Юрія Андруховича його майстриня читала твори відомого поета, аби краще відчути автора, а відтак і точніше передати всі його риси» - розповідає організатор проекту Лана Малкова-Мостова.

На виставці представлено 17 ляльок, серед яких: Дзідзьо,  Павло Табаков, Святослав Вакарчук,  Руслана, Оксана Караванська,  Євген Кошовий та багато інших.

Організатор виставки розповідає про те, що всі ляльки продаються, і середня ціна їх становить 9-10 тисяч. Крім того, всі кошти, які вони отримають за кумедних мавп підуть на допомогу тим діткам, які втратили батьків в антитерористичних операціях.

Планується подібна виставка, але вже представлятимуть політиків. Вже навіть готові дві роботи: Юлії Тимошенко та мера міста Андрія Садового.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити