Найшоколадніше свято країни у Львові

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 13:50

Менше місяця залишилося до святкування солодкого дійства країни – Національного Свята шоколаду, яке відбудеться 4-8 березня 2016 року в Львівському палаці мистецтв.

Цілих п'ять днів найкращі майстри шоколаду України матимуть змогу представити свою найсмачнішу продукцію. А гості  матимуть можливість скуштувати оригінальні напої, придбати сувеніри з шоколаду та мати можливість участі в різних майстер-класах.

Оскільки свято ювілейне, організатори запевняють, що цього річ вони збираються приємно здивувати відвідувачів, які обов’язково будуть  вражені солодкими новинками, унікальними роботами майстрів шоколаду. Також, в цьому році працюватиме інтерактивний музей, в якому відвідувачі зможуть дізнатися про історію виникнення шоколаду, про його користь і особливість смаку.

За традицією цілих п’ять  днів Свята триватиме Величезний Шоколадний Ярмарок  шоколаду ручної роботи,  приготовлених спеціально до цього дійства. Оригінальним доповненням цих цікавих подій стануть шоколадні скульптури, яких прямо на виставці створюватимуть львівські майстри.

Для маленьких любителів шоколаду буде організовано спеціальний сюрприз: «Дитяча шоколадна країна». А для всі бажаючі зможуть зробити чудове яскраве фото на згадку в тематичній фото зоні з різними інсталяціями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити