Львів’яни платитимуть за квартплату більше

PDF Друк
Четвер, 24 березня 2016, 10:54

Львівська міська рада прийняла рішення підвищити тарифи з утримання будинків. Уже з наступного місяця львів’яни сплачуватимуть більше за послуги житлово-комунального господарства.

Як розповідають у Львівській  міській раді по місту  найменше зростання тарифів становитиме від семи до чотирнадцяти копійок за квадратний метр, а найбільше  сягатиме від двадцяти до двадцяти дев’яти копійок. Відтепер, на прикладу, за звичайну двокімнатну квартиру необхідно буде сплачувати вісімдесят чотири гривні, що на десять гривень більше, аніж було. На скільки саме більше платитимуть жителі Львова квартплату буде визначатися  індивідуально.

Як пояснюють в управлінні житлово-комунального господарства збільшення тарифів, зумовлені масштабним зростанням цін. На дворі весна, а отже комунальники обіцяють взятися за ремонтні роботи та облаштування будинків та прилеглих територій. На все це потрібні будівельні матеріали, на які ринкова ціна зросла вдвічі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 вуйко 24.03.2016 11:17
Максим, я теж не задоволений владою, але вислів "доскакались" обурює мене більше ніж позиція влади. Ти москаль?
Цитувати
 
 
0 #1 Максим 24.03.2016 11:10
Оце результат титанічної праці Яценюка і Ко по власному збагаченню і випомповуванню грошей з кишень простого народу. Доскакалися "рехворматори"!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити