Що обіцяє Львову новий бюджет?

PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 14:20

гаманець з деньгамиСесія щодо прийняття бюджету на цей року для міста Львів вже пройшла. Про успіху або невдачу затверджених цифр ще багато сперечаються. Наприклад, Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР вважає, що прийняті дуже вдалі рішення.

По-перше, гарною новиною є те, що Львів зустрів новий рік без заборгованостей у всіх сферах. Всі борги по заробітній платі, енергетиці та медицині були виплачені.

Також новий бюджет трохи змінив свої принципи. Тепер це єдине місце, де зберігаються засоби, а не розділені на купки гроші. Також нове рішення зробило бюджет Львова практично незалежним від державно бюджету. Зв'язуються вони тільки дотаціями, а також освітою та медициною. Вони будуть забезпечуватися фінансами напряму від державного бюджету. Це дає можливість Львову приймати свій бюджет в будь-який зручний час.

У новому році місто не буде займати гроші. Воно планує практично повністю прожити на свої власні доходи. Адже ресурси повинні збільшитися завдяки збору за алкоголь, тютюнові вироби та бензин.

Однак якщо дивитися з боку долара, то хоч ресурси і зросли, але є меншими, ніж до цього.  Однак львів’янам все одно не радять сподіватися на високі цифри, адже ситуація зараз дуже складна.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити