Що думають львівські автовласники про податок на розкіш

PDF Друк
Середа, 21 січня 2015, 16:41

красний бмвЗ нового року в Україні діє новий податок на дорогі автомобілі. Його змушені оплачувати ті, хто має автомобілі з об'ємом більше 3 літрів. Хоча цей закон досить обтічний - є дуже дорогі автомобілі, обсяг яких трохи не досягає трьох літрів. Просто трохи менше. І таких моделей предостатньо, а тому більшість все таки не платитимуть цей податок.

Продавці вважають, що вже правильніше було б зробити податок на потужність двигуна чи паливо, а зовсім не так на його обсяг. Адже автомобіль може бути до трьох літрів, а потужність мати дуже велику. Такий автомобіль дуже дорогий сам по собі, але податку не підлягає.

А от власники сильних автомобілів не в захваті - адже на таку машину і так витрачається не мало грошей. А з кожного автомобіля податок 25 тисяч. Навіть якщо це не предмет розкоші, а засіб пересування.

Після зразкових підрахунків було виявленні, що гроші буде виплачувати приблизно за 500 автомобілів області. Держава вважає, що ці гроші тільки крапля в морі і особливо нічого не змінять. Дуже цікава думка, з урахуванням того, що зараз кожна копійка на рахунку.

Через цей закон вдвічі зменшилися продажі автомобілів. Автодилери вважають його недосконалим і непродуманим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити