Де швидко та надійно купити будівельні матеріали

PDF Друк
Четвер, 04 серпня 2016, 09:19

Якщо ви зараз робите ремонт, то знаєте скільки проблем нас оточує під час цього процесу. Починається все з вибору та покупки. На ринку та в гіпермаркетах нас очікують завищені ціни, відсутність професійної консультації та вагома затрата часу. У магазинах вузької спеціалізації, де готові детально проконсультувати, асортимент звужується до продукції лише від одного виробника. Висновок: тратимо час, отримуємо не те, що потрібно.

Наступна проблема в довірі. Для того, щоб самим не займатися ремонтом, ми наймаємо прорабів, дизайнерів, ремонтників, когось, хто б зайнявся цим професійно. Не так рідко нам надають кошторис, в якому ціни не відповідають дійсності. Хтось перевіряє чеки, а хтось просто платить. Висновок: йдемо на ризик, витрачаємо зайве.

Останнє і найважливіше питання – якість. Якщо ми не часто стикаємося з будівельними проблемами, то багатьох нюансів не знаємо. Матеріали, які мають бути найкращими, довговічними та практичними, через певний час не відповідають заявленому. Шпалери відклеїлись, бо клей не витримує вологи, а штукатурка вся потріскалася. Висновок: заново їхати шукати нові матеріали, витрачати зайві кошти.

Ми хапаємося за голову – ремонт, який планувався на місяць, затягнувся на три, грошей на відпустку не вистачає. Саме тому існує поняття, що ремонт та будівництво – це тяжко, довго і дорого. Та чи потрібно нам користуватися традиційними методами, в час глобальної інтернетизації? Невже ми не можемо купувати якісні будівельні матеріали самостійно так само просто онлайн як одяг чи їжу? Прийшов час розширити свої можливості та користуватися найкращими пропозиціями серед веб-ресурсів.

Для того, щоб створити ресурс, який би був максимально зручним для покупця, команда платформи для покупки будівельних матеріалів ibud.ua тривалий час аналізувала й надалі аналізує будівельний ринок, потреби споживачів та створює нові можливості у процесі покупки. Цінність придбання на платформі – це можливість обрати найкращу пропозицію зручно та швидко.

Обрати потрібний товар, наприклад бітумну черепицю, покупець може порівнявши ціни одного й того ж продукту від різних продавців, обравши необхідного виробника або найближчий регіон. На платформі представлений асортимент як дешевшої цінової категорії, так і дорожчої від більш ніж 1000 компаній. Висновок: є можливість порівняти ціни та обрати найкращу пропозицію серед товарів від професійних продавців.

Детальні описи, інструкції, характеристики, фото, відео, оглядові статті, відгуки та професійні консультації – все на ibud.ua. Покупець одразу може визначитися, який з продуктів йому найбільше потрібний. Висновок: дізнатися про всі деталі товару легко та доступно.

Вдома, на роботі, в кафе, просто на лавці у парку замовляємо все необхідне для ремонту чи будівництва через платформу. Покупець може обрати найзручнішу доставку в найзручніший час з найближчого магазину. Висновок: економія часу.

Робота платформи полягає не в тому, щоб зробити найкращі умови купівлі для сьогодні, а щоб зробити їх найкращими для завтра. ibud.ua пропонує майбутнє з корисними та цікавими рішеннями. Разом з платформою просто створювати затишний та гарний дім.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити