Туризм та економіку Львівщина буде налагоджувати із Грузією

PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 11:33

Про відновлення роботи Почесного консульства Грузії у Львові, співпрацю у сфері туризму, освіти, охорони здоров’я, спорту, економіки йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлем Уклебою у вівторок, 25 жовтня.

Голова ОДА подякував за прийом представників департаменту охорони здоров`я та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у центрі Університетської дитячої лікарні у м. Тбілісі, а також висловив сподівання на співробітництво між країнами у інших напрямках.

 

"Для нашої області важливою була б співпраця у галузі економіки та туризму. Зокрема, хотіли б налагодити експорт наших товарів, особливо сільськогосподарських, на ваші ринки, - зазначив Олег Синютка. - Цікавить нас і співробітництво у галузях спорту та освіти. Зі свого боку будемо раді участі ваших спортсменів у змаганнях, що відбуваються на Львівщині".

За словами Олега Синютки, на сьогодні багато українців для відпочинку обирають саме у Грузію. Тому для пожвавлення співробітництва у сфері туризму дуже важливо налагодити авіасполучення між Львівщиною та Грузією. Зокрема, вартувало би відкрити авіарейси Львів-Тбілісі та Львів-Кутаїсі.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні розповів про туристичну кампанію Грузії, авіасполучення з іншими країнами Європи, зокрема Україною, та їх вплив на розвиток економіки країни.

"Лише минулого року Україна експортувала товарів до Грузії на суму 455 мільйонів доларів. А від початку минулого року нашу країну вже відвідало близько 270 тис українців. Тому, звичайно, співпраця у сферах туризму та економіки між Україною та Грузією є для нас дуже важливою, - наголосив Міхеїл Уклеба. - Також вам вартувало би презентувати у Грузії туристичні можливості Львівщини, зокрема розповісти про санаторно-курортні заклади".

За словами очільника Львівщини, ще однією сферою, яка досить активно розвивається у Грузії та на Львівщині, є тваринництво, тому співпраця у цих галузях теж була б досить доречною.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити