У Львові відкриють Експортну школу для підприємців

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 16:56

Укрпошта запускає Експортну школу E-Export School для українських підприємців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу через електронну комерцію вийти на зовнішні ринки та успішно продавати свої товари за кордон.

«Ми прагнемо долучити якомога більше українських виробників до глобального ринку он-лайн-торгівлі, та збільшити продажі їхніх товарів за кордон. Експерти школи на власних прикладах  навчатимуть слухачів, як налагодити експорт малому і середньому бізнесу в уже існуючих юридично-правових умовах, як розвивати новий канал дистрибуції в інших країнах. Зі свого боку, Укрпошта зможе надати можливість тим українським виробникам, які сьогодні ще не можуть собі дозволити значні інвестиції у розвиток  повномасштабного традиційного експорту, розпочати експортну діяльність у форматі e-commerce  із будь-якого відділення Укрпошти», – розповідає генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Електронна комерція, яка передбачає пересилання товарів у поштових або експрес-відправленнях на адресу кінцевого споживача, має низку важливих переваг перед великим експортом. Так, не потрібно додатково сертифікувати товари в кожній країні, бо в більшості випадків  не вимагається  додаткової сертифікації товару в рамках такого способу доставки. У багатьох країнах існують привабливі безмитні ліміти на отримання товарів в такий спосіб: скажімо, у США – до 800 доларів, або в Казахстан – до 1000 Евро, що робить товар українського виробництва ще більш привабливим для кінцевого клієнта. Також e-commerce export – це можливість протестувати продукцію на глобальних он-лайн-ринках, швидко зареєструвавшись на торговому майданчику і заплативши від 2 до 50 доларів абонентської плати, викласти свій товар на продаж і зрозуміти, чи він актуальний для світу, чи ні, й потім масштабувати цей бізнес.

Формат школи –  8-годинний лекторій, у рамках якого експерти розкажуть про те, як працюють основні бізнес-моделі в Україні, презентують робочі інструменти для запуску експорту в e-commerce-форматі тощо. Експерти школи – люди з реального бізнесу, які знайшли свою нішу та успішно вибудували власну справу на експорт із України в форматі електронної комерції та покажуть реальні кейси розвитку свого бізнесу.

Навчання Експортної школи E-Export School пройдуть у найбільших містах України: 17 листопада – у Львові, 23 листопада – в Одесі, 29 листопада – у Дніпрі, 6 грудня – у Харкові, та 13 грудня – у Києві.

Для українських виробників та торгових проектів участь у заході безкоштовна.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити