Видуботок нафти на Львівщині

PDF Друк
Середа, 04 лютого 2015, 17:52

нафта трубиНе секрет для всіх жителів України, что у Львівській області відобувають нафту. У 2014 році видобули 122,5 тисяч тонн сирої нафти, що перевищило кількість на 4,2% 2013 року. Адже саме Департамент соцально-економічного та культурного ровитку Львівської обласної державної адміністрації подав звіт про виконання программ соціально-економічного та культурного розвитку.

Нафта на Львівщині

Програма передбачала певні заходи щодо 50-ти цільових програм по Львівській області, на які виділили 169,5 мілліонів гривень, чи не кругленька сума витрат.

В 2015 році ситуація дещо змінилася, а саме 1 січня 2015 року профінансують заходи не 50-ти програм, а всього 49-ти програм, тобто загальна їх чисельність становитиме 98%, і коштів буде виділено менше,  а саме 159,8 мілліонів гривень, що на майже 10 мілліонів менше ніж того року.

Директор Департаменту соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області проінформував про те, що ситуація в державі у попередньому (звітному

році цілком і повністю позначилася на всіх результатах роботи в еономічній сфері Львівської області, які не працювали таким чином, щоб досягти більш позитимної динаміки їх розвитку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити