Проблеми Львова щодо перевізників

PDF Друк
Середа, 29 квітня 2015, 10:24

автобус львів«Незважаючи на зростання тарифів за проїзд, у нас залишаються дві хронічні проблеми щодо перевізників» - Олександр Ганущин

Сьогодні відбулася сесія Львівської обласної ради, на якій обговорювали погану якість надання послуг  та свавілля місцевих перевізників.

« Ми підняли ціну за проїзд на міжміські напрямки, та це все одно не вирішило ще двох питань: перевізники не виїжджають на рейси і мало того вони самі вкорочують маршрути. Це питання може гостро виразитись для всіх у близькому майбутньому, бо люди не маючи чим доїхати додому, знову перекриють дорожній рух. І вже не через поганий стан доріг, а через свавілля перевізників» - повідомив депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Як повідомляє депутат у Турківському районі автобуси не їздять далі Турки, а у Старосамбірському  - далі від Старого Самбора.  А у Бородівському районі перевізник АТП 14610  обурюється, коли на того запитують чи поїде до кінцевої зупинки маршруту. Цю ж ситуацію можна зустріти у мало не в усіх сільських районах.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на тому, що не потрібно чекати наступної сесії обласної ради, аби повідомити про існуючу проблему. Це ж можна зробити зателефонувавши за номером 112. Синютка наголосив, що на кожну скаргу, які стосуватимуться перевезень буде належна реакція.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити