«Велостоянки – це крик минулого, нам потрібні вело гаражі» - студенти

PDF Друк
П'ятниця, 01 травня 2015, 18:34

велогаражСтуденти Львівського національного університету  імені Івана Франка наголошують, що для їхніх велосипедів потрібні вело гаражі, адже зі стоянок транспорт часто викрадають.

За вимогами студентів ЛНУ імені Івана Франка біля 2,3,5,6 гуртожитків облаштують велогаражі, які розмістять у колишніх приміщеннях складу та їдальні. Біля цих гуртожитків уже облаштовані парковки для велосипедів, та через крадіжки студенти вимагають «даху» для свого транспорту.

«Університет не виділить гроші на такі потреби, а якщо і виділить, то це затягнеться надовго. А профспілка студентів відгукнулась на допомогу, і вже з вересня перед гуртожитками студенти побачать не просто парковки а гаражі, для своїх залізних друзів» - говорить директор студмістечка ЛНУ ім. Івана Франка Роман Березюк.

За словами Березюка мешканці 4 гуртожитка не полюбляють велосипеди і тому, напевне, не звернулись із подібним проханням.  Та попри це там облаштують велостоянку.

Студентка біофаку розповіла нам, що особисто вона незадоволена, що майбутній велогараж відкриють аж цієї осені. На її думку проблему потрібно вирішувати вже. Студентка додала, що знає, як це зробити: до цього часу велосипеди дозволяли ставити біля сходових кліток у гуртожитку, тому потрібно відновити цю функцію. Натомість Березюк зазначив, що залишаючи велосипеди в приміщенні пошкоджується гуртожитське майно. Тому чекатимемо осені.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити