«Регулювання тарифів на перевезення залишаються за органами місцевого самоврядування» - Пайонкевич

PDF Друк
Четвер, 07 травня 2015, 19:18

Регулювання тарифів на перевезенняУ разі самовільного підняття тарифів за проїзд перевізники матимуть можливість зіткнутися із натовпом обурених львів’ян.

Начальник юридичного правління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич розповіла про всі нюанси рішення кабінету міністрів України, щодо скасування державного і муніципального регулювання тарифів на пасажирські перевезення , за винятком залізничних. Як зазначила чиновниця, не все так просто, адже, скасувавши це рішення влада не надала право встановлювати тарифи перевізникам.

Це один із кроків децентралізації, бо у законі про місцеве самоврядування зазначено, що виконавчі органи місцевого самоврядування мають право регулювати тарифи на перевезення у міському транспорті. Зміни у цьому законі не відбувалися, а отже саме місцева влада тепер відповідатиме за тарифи.

« Так, влада робить кроки на шляху до децентралізації, але питання тарифів на перевезення у Львові досить болюче, тому ми не знаємо як вдіяти – чекаємо хоч якоїсь реакції від Мінінфраструктури, Мінекономіки України. Особисто я не можу дати ні позитивної оцінки ні негативної саме цьому рішенню Кабміну» - зазначила Гелена.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити