У мікрорайоні Левандівка відновлюють давно забутий дитсадок

PDF Друк
П'ятниця, 24 липня 2015, 20:59

В далеких 96-тих ці будівлі були дитячим садком, але у свій час їх здали в оренду. Тепер на відновлення проекту виділили гроші із міського бюджету.

дитячі садочки

Приміщення, яке з 1996 року було передано в оренду наразі знову є власністю міста, і там вже від реконструйовано  кімната, для  однієї групи. Та попри це роботи ще дуже багато. Саме так подумали і в міській раді. І не просто подумали, а й виділили чималу суму на від будівлю цього важливого для району закладу.

У 2014 році строк оренди завершився, і місцева влада відразу почала опрацьовувати проект відбудови. Приміщення після оренди сильно постраждало, тому так чи інакше йому потрібен був не лише косметичний, а й капітальний ремонт. Результат минулого року на очі: хоч маленька частина, та все ж відбудована.  Цьогоріч планується відновити ще дві групи, сходова, актовий та спортивні зали, прального та харчового блоку.

«Плануємо виховувати близько 90 дітей.  Для цього району – це хороша розв’язка, адже не потрібно буде шукати дитсадків далеко від будинку. У групі орієнтовно перебуватимуть біля 20 дітей» - говорить директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити