Геотермальні джерела Львівщини зацікавили китайський бізнес

PDF Друк
Середа, 12 серпня 2015, 19:14

Про налагодження співпраці у сфері використання геотермальних джерел Львівщини йшлося у середу, 12 серпня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з представниками китайської компанії “Tianjin MingXi Science & Technology Co.”  (Тяньцзінська компанія наук та технологій).

Голова правління “Tianjin Mingxi Science & Technology Co.” Лінь Хенсі розповів, що компанія, яку він представляє, уже понад двадцять років працює у сфері використання геотермальних джерел. “Китає має великий досвід у використанні геотермальної енергії”, – сказав Лінь Хенсі.

Ростислав Замлинський зазначив, що Львівщина володіє хорошими ресурсами для розвитку геотермальної енергетики. “Нам приємно, що ви приїхали з інноваційними пропозиціями, оскільки такі технологій є дуже важливими для нас, особливо у контексті зменшення використання газу”, – сказав перший заступник голови ЛОДА.

Окрім цього, сторони обговорили можливість співпраці у сфері сільського господарства.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Carlos 16.08.2015 02:53
So I thought most likely none of those images are their very own.
Wanting round at photos on Google, I found they had been positively stolen.

My web-site Joma Jewellery Sale (Paul: http://courseweb.langara.bc.ca/kb3120/web-resources/heart-and-stroke-foundation/)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити