Японські інвестиції в новий завод на Львівщині

PDF Друк
Вівторок, 22 вересня 2015, 18:45

Згідно з останніми даними, японські інвестори заявили про намір будівництва в Львівській області фабрики з виробництва компонентів для автомобілів.

Ні для кого не є секретом те, що добре проінвестована держава – процвітаюча держава з розвинутою економікою. Особливо це актуальним є для нашої України.

Що дасть будівництво заводу на Львівщині? Планується запустити виробництво на території із загальною площею в 11 600 квадратних метрів; створення робочих на більш як 300 людей та відповідно перше вкладення капіталу в розмірі 6 млн євро.

Але це тільки початок, в перспективі планується працевлаштувати більше як 3 тис. людей та подвоювати притік прибутку з кожним роком вдвоє раз.

Ось такі прогнози роблять наші колеги із Далекого Сходу. Інвестиції – це те, що може розбудити нашу економіку та дати поштовх до її ефективного розвитку.

Головне варто пам’ятати, нам українцям, про обидві сторони медалі іноземного інвестування. Але на даному етапі розвитку це чудова можливість створення робочих місць та розвитку виробництва як такого.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити