Чому працівники львівської вугільні оголосили страйк?

PDF Друк
Четвер, 01 жовтня 2015, 12:06

Сьогодні працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» вийшли на страйк через не виплату їм підприємством заробітних плат.

Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія  не отримували заробітних плат з квітня місяця 2015 року. Як стверджують ті, їм обіцяли заплатити кожного наступного місяця, але зарплати так і не було.

ПАТ «Львівська вугільна компанія» – це відкрите акціонерне товариство, над яким з 2011 року здійснюється приватизація. Дане підприємство почало діяти ще в далекому 1979 році під назвою Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська», діяльність якого полягала у збагаченні  вугілля Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Наразі після початку приватизації підприємства, яке почалось спочатку з його оренди в 2000 році, на підприємстві існує чимало проблем, однією із них є проблеми із виплатою заробітних плат. Наразі борг складає понад 16 мільйонів гривень, а так як ці зарплати єдине джерело для існування робітників, вони не почнуть працювати доки їхнє зароблене не буде їм виплачено в повному обсязі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити